Οι ορισμοί της ΚΕΔ για τους αγώνες Κυπέλλου, ο Παπαδόπουλος στο Παναχαϊκή-ΟΣΦΠ

Print Friendly, PDF & Email

Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών για τους αγώνες της 2ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδος.

Φυσικά δεν ορίστηκαν διαιτητές για το παιχνίδι Παναθηναϊκός – Ιεράπετρα του 3ου ομίλου και Εργοτέλης – ΠΑΟΚ του 4ου, καθώς αυτές οι δύο αναμετρήσεις δεν θα διεξαχθούν την ερχόμενη εβδομάδα μαζί με το υπόλοιπο πρόγραμμα, διότι δεν υπάρχουν διαθέσιμες ημερομηνίες (τη Δευτέρα είναι το ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός και οι δύο ομάδες παίζουν ξανά για το πρωτάθλημα το Σάββατο).

Στα πιο σημαντικά ματς, ο Κουμπαράκης θα σφυρίξει την ΑΕΚ κόντρα στον Απόλλωνα Λάρισας, ο Σέζος το Ηρακλής – Ατρόμητος και ο Παπαδόπουλος το Παναχαϊκή – Ολυμπιακός.

ΟΦΗ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (30/10)
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Ευθυμιάδης (Πιερίας), Δημόπουλος (Δ. Αττικής)
4ος: Τσαγκαράκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Αγαδάκος (Πειραιά)

ΑΕΛ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ (30/10)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Παρατηρητής: Κάκος (Κέρκυρας)

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ (30/10)
Διαιτητής: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής), Κωσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Τάπραντζης (Αιτ/νίας)

ΛΑΜΙΑ – ΒΟΛΟΣ (30/10)
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Σίπκας (Σάμου)
4ος: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Σταθόπουλος (Αχαΐας)

ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (31/10)
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Μεϊντάνας (Αχαΐας), Μωυσιάδης (Ηπείρου)
4ος: Κουναλάκης (Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης (Λασιθίου)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕΚ (31/10)
Διαιτητής: Κουμπαράκης (Θράκης)
Βοηθοί: Τζιότζιος (Θράκης), Κόλλιας (Ηπείρου)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθη)
Παρατηρητής: Τικόζολου (Μακεδονίας)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (31/10)
Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)
Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)
4ος: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας)
Παρατηρητής: Φαντόπουλος (Πειραιά

ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (31/10)
Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)
Παρατηρητής: Μητροφάνης (Αθηνών)

ΑΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ (31/10)
Διαιτητής: Φωτιάς (Πέλλας)
Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)
4ος: Κουκουλάς (Λέσβου)
Παρατηρητής: Γκαϊτατζής (Δράμας)

ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (31/10)
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Απτόσογλου (Αθηνών), Δέτση (Αθηνών)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Δάλλας (Ηπείρου)

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ (1/11)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Καρσιώτης (Κορινθίας)
4ος: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Παρατηρητής: Τοπούζης (Τρικάλων

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (1/11)
Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Ψάρρης (Ζακύνθου), Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Αντωνίου (Αν. Αττικής)
Παρατηρητής: Ιωσηφόγλου (Αθηνών)

ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΞΑΝΘΗ (1/11)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Μπαλτάς (Αχαΐας)
4ος: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Σπυρόπουλος (Φθιώτιδας)

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (1/11)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Ακρίβος (Αθηνών), Φίλος (Βοιωτίας)
4ος: Μπαϊλής (Πρέβεζας)
Παρατηρητής: Καρατζάς (Ευβοίας).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here