Ο ΠΑΣ Γιάννινα απάντησε με βίντεο: “Οσοι μένουν σε απόψεις άλλων εκτίθενται”

Ο ΠΑΣ Γιάννινα κέρδισε τον Λεβαδειακό με 2-1 για τη δεύτερη αγωνιστική της Super League 2. Το δεύτερο γκολ ήρθε από εκτέλεση πέναλτι, με τον Λεβαδειακό να διαμαρτύρεται για την υπόδειξη του διαιτητή Αγγελάκη.

Ο ΠΑΣ απάντησε στις διαμαρτυρίες ανεβάζοντας στα social media το βίντεο με την επίμαχη φάση τονίζοντας πως όποιοι αναπαράγουν απόψεις άλλων εκτίθενται.

Αναλυτικά η ανάρτηση:

“Επειδή από χθες διαβάζουμε και ακούμε πολλά, αφήνουμε αυτό εδώ.

Υ.Γ. Φέτος οι αγώνες της SL2 είναι διαθέσιμοι on demand από την ΕΡΤ και μπορεί κάποιος να τους δει σε επανάληψη μέσα από το WEBtv. Πριν την οποιαδήποτε αρθρογραφία παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να δούνε τον αγώνα και να μην μένουν σε απόψεις άλλων, γιατί στο τέλος θα εκτεθούν.

Μπράβο στην ομάδα για το αποτέλεσμα, προχωράμε…”.