Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ' Εθνικής - Στις 22/9 η σέντρα - Δείτε το πρόγραμμα

Print Friendly, PDF & Email

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση στα γραφεία της ΕΠΟ για τους οχτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής. Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 22 Σεπτεμβρίου, ενώ μετά τις 29 Μαρτίου θα αρχίσουν τα μπαράζ. Για τα Χριστούγεννα προγραμματίστηκε ρεπό δύο εβδομάδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής

1ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού-Ένωση Άνθειας Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθη

Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Γιαννιτσά-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς-Νέος ΠΟ Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμιάς-Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακήνων-Άρης Παλαιοχωρίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς
ΑΕ Καρίτσας-Δίας Διου
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

4ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Τηλυκράτης-ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Λευκίμης
ΑΕΠ Καραγγιανίων-ΑΕ Μεσολογγίου
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζα-Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Ιτέας

5ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος-ΑΣ Άνω Μεράς
Ακράτητος-Κηφισιά
Εθνικός-Φωστήρας
ΑΕ Μοσχάτου-Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου-Ερμής Κορυδαλλού
Ηλυσιακός-Καλλιθέα
Κερατσίνι- Άγιοι Ανάργυροι

6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

Παλληνιακός-Ρόδος
Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006
Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου
ΠΑΣ Κιθαιρών-Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

7ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΠΣ Σπάρτη-ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων-ΑΟ Τσιβιλή
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Παναργειακός
Ναύπλιο 2017-Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας-Πανγυθεατικός
Ζάκυνθος-Πανηλειακός

8ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η αγωνιστική

ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος
Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Ρεπό: Πόρος

Δείτε το πρόγραμμα όλων των ομίλων ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here