Super League: Το πρόγραμμα και τα ντέρμπι από την 16η έως την 20η αγωνιστική

Print Friendly, PDF & Email

Η Super League μετά την απόφαση του Διαιτητικού Δικαστηρίου, που δικαίωσε την προσφυγή του Ολυμπιακού, ανακοίνωσε το αναλυτικό το πρόγραμμα με ημέρες και ώρες των επόμενων τεσσάρων αγωνιστικών, αρχής γενομένης από την 16η, η οποία θα διεξαχθεί το τριήμερο 12-13-14 Ιανουαρίου.

Αναλυτικά:

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ AEL FC ΑΡΕΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019 19:30 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ Ο.Α.Κ.Α.
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΡΗΣ AEL FC ARENA
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΞΑΝΘΗ ARENA
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α.
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/01/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019 17:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 15:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 16:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Λ. Ο.Α.Κ.Α.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»
Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ AEL FC ARENA
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ»
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ. Ο.Α.Κ.Α.
Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΞΑΝΘΗ ARENA
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ»
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019 15:00 Α.Ε.Κ. – Ο.Φ.Η. Ο.Α.Κ.Α.
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ»

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here