Εξαλλοι στον Κισσαμικό με την Δράμα κάνουν λόγο για «φαρσοκωμωδία» και «εισβολές σκυλιών»

Πολλά παράπονα από τις συνθήκες που συνάντησαν στην Δράμα εξέφρασαν οι άνθρωποι του Κισσαμικού μετά την ήττα από τη Δόξα με 1-0. Στην περιγραφή του αγώνα στο επίσημο σάιτ της ομάδας κάνουν λόγο για «φαρσοκωμωδία» και «συνεχόμενες εισβολές σκύλων ήταν έκανε επίθεση ο κρητικός σύλλογος.

Ο Κισσαμικός, που ανάρτησε μάλιστα και φωτογραφίες με τα συμπαθή τετράποδα που έκαναν βόλτες στο γήπεδο αναφέρει στην ιστοσελίδα του:

«Σε ένα ματς που εξελίχθηκε σε φαρσοκωμωδία στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας ηττήθηκε με 1-0.

Πολλές χαμένες ευκαιρίες και ένα γκολ που μπήκε από φάση όπου στο ξεκίνημα δε δόθηκε φάουλ συνθέτουν το σκηνικό του αγώνα.

Συνεχόμενες “εισβολές” σκύλων σε επιθέσεις της ομάδας μας υπήρξαν στο δεύτερο ημίχρονο».