“Ανεξήγητη η αποβολή του Πάουλο, ο Σκουλάς δεν είδε ανατροπή του Μοράρ”

Παράπονα από τη διαιτησία του Μανώλη Σκουλά είχε ο Παναιτωλικός, τα οποία τα εξέφρασε μέσω του σχολιασμού του αγώνα με την ΑΕΛ στην επίσημη ιστοσελίδα της.

Το σχετικό κείμενο:

“Την ήττα με σκορ 4-2 γνώρισε ο Παναιτωλικός στη Λάρισα. Προηγήθηκε στο 1ο λεπτό με ωραίο πλασέ του Μοράρ, αλλά στο 9’ ισοφάρισε ο Μιλοσάβλιεβιτς με σουτ και στο 14’ έγινε το 2-1 με κεφαλιά του Γκόλια. Στο 21’ ο διαιτητής Σκουλάς ανεξήγητα απέβαλε τον Πάουλο και η ομάδα μας αγωνίστηκε στον υπόλοιπο αγώνα με αριθμητικό μειονέκτημα. Στο 42’ ο Ναζλίδης με εκτέλεση πέναλτι πέτυχε το τρίτο γκολ της ΑΕΛ, η οποία αύξησε τη διαφορά με κοντινή κεφαλιά του Αγκάνοβιτς στο 57’. Τέσσερα λεπτά αργότερα από μπαλιά του Μπράβο προς τον Ρόσα, ο Μασούρας με κεφαλιά έστειλε τη μπάλα στην εστία της ομάδας του μειώνοντας στο τελικό 4-2. Στο 89’ ο διαιτητής δεν είδε τίποτα σε ανατροπή του Μοράρ από τον Γκόλια εντός περιοχής”.