Τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής της Super League 2 και της 7ης αγωνιστικής της Football League ανακοίνωσε η ΚΕΔ.
Αναλυτικά οι ορισμοί της Super League 2:
Παρασκευή (8/11)
17:00 Χανιά – ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Γουρνιάς (Ανατολικής Αττικής)
Κυριακή (10/11)
14:45 Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Διαιτητής: Τζουμαλάκης (Σερρών)
Βοηθοί: Καμπερίδης (Καβάλας), Κουκούμης (Καβάλας)
15:00 Απόλλων Σμύρνης – Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Παγουράς (Βοιωτίας)
15:00 Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Σακκάς (Θεσσαλίας), Οικονόμου (Δυτικής Αττικής)
15:00 Α.Ε. Καραϊσκάκης – Λεβαδειακός
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Νίκζας (Λάρισας)
4ος: Πάνος (Ηπείρου)
Δευτέρα (11/11)
17:00 Εργοτέλης – Κέρκυρα
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Κομισοπούλου (Χανίων)
Oι ορισμοί των διαιτητών της 7ης αγωνιστικής της Football League:
Αναλυτικά οι διαιτητές:
Σάββατο (09/11)
Τρίκαλα-Βέροια (15:00, ΕΡΤ3, Τρικάλων)
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Κεχαγιάς (Κοζάνης)
Κυριακή (10/11)
Ολυμπιακός Βόλου-Ιάλυσος (14:00, Νεάπολης Βόλου)
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)
4ος: Ασλανίδης (Πιερίας)
Τρίγλια-Καλαμάτα (15:00, Νέας Τρίγλιας)
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Δεμερτζής (Πέλλας), Παπαδάκης (Ημαθίας)
4ος: Φουστανάς (Μακεδονίας)
ΟΦ Ιεράπετρας-Καβάλα (15:00, «Βουζουνεράκειο»)
Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κραγασάκης (Ηρακλείου)
Θεσπρωτός-Ασπρόπυργος (15:00, Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)
4ος: Κωστούλας (Άρτας)
Διαγόρας-Νίκη Βόλου (15:00, «Ο Διαγόρας»)
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νταβέλας, Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος: Ωραιόπουλος (Μακεδονίας)
Αιγάλεω- Ιωνικός (15:00, «Στ. Μαυροθαλασσίτης»)
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Χατζημανώλης (Δωδεκανήσου)
4ος: Ρούσσος (Κορινθίας)
Ακολουθήστε το SoccerPlus στο Google News