Τελικός Κυπέλλου EΠΣ Βοιωτίας: Επίθεση στον βοηθό διαιτητή που αποχώρησε από τον αγώνα! (video)
“Στον επεισοδιακό τελικό που φιλοξενήθηκε στο δημοτικό στάδιο Θήβας, ο ΑΟ Υπάτου νίκησε τον Κιθαιρώνα Καπαρελλίου με 2-1. Το Ύπατο άνοιξε το σκορ με σουτ του Αλμπάνη έξω από την περιοχή. Στο 15’ ο Κιθαιρώνας ισοφάρισε με κεφαλιά του Νόκα. Στο 44’ ο Ποτουρίδης με πλασέ μέσα από την περιοχή διαμόρφωσε το τελικό 2-1 για … Συνεχίστε να διαβάζετε το Τελικός Κυπέλλου EΠΣ Βοιωτίας: Επίθεση στον βοηθό διαιτητή που αποχώρησε από τον αγώνα! (video).
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί