![ΓΙΑΡΕΝΗΣ](https://soccerplus.gr/wp-content/uploads/2018/01/GG12647-e1530270995605-696x529.jpg)
Παρουσία του προέδρου της ΕΠΟ, Ευ. Γραμμένου έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα της η ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής τη Δευτέρα 22 Ιανουαρίου στο Κτήμα LATANIA.
Την ετήσια εκδήλωση της ΕΠΣΑΝΑ, η οποία περιλάμβανε και απονομές, την τίμησαν επίσης με την παρουσία τους ο αναπληρωτής πρόεδρος της ΕΠΟ, Ν. Βακάλης, το μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής της ΕΠΟ, Λ. Θωμαΐδης, ο πρόεδρος της ΕΠΣ Αργολίδας, Β. Σιδέρης, ο πρόεδρος της ΕΠΣ Αχαΐας, Αγ. Δανιήλ, ο αντιπεριφερειάρχης Αττικής Π. Φιλίππου, οι βουλευτές Βλάχος (ΝΔ), Μπούρας (ΝΔ), Κατσίκης (ΑΝΕΛ), καθώς και το σύνολο των δημάρχων της περιοχής.
Ακολουθήστε το SoccerPlus στο Google News