Όταν χτύπησε το τηλέφωνο και είδα ποιος με καλεί από τη μια ξαφνιάστηκα, από την άλλη μου δημιουργήθηκε το συναίσθημα της ανυπομονησίας. Αυτός που με καλούσε ήταν ο Πατριάρχης. «Που χάθηκες ρε μυστήριε;» με ρώτησε και αμέσως μπήκε στο θέμα, που δεν ήταν άλλο από τις διεργασίες που γίνονται ενόψει των εκλογών στην ΕΠΟ: «Άκου, … Συνεχίστε να διαβάζετε το “Όλα ή τίποτα”.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί