Τερζής: Αλλοίωση αποτελέσματος στην Τούμπα – Υπάρχει πέναλτι και κόκκινη κάρτα στον Κουλιεράκη

Ο προπονητής του Άρη, Απόστολος Τερζής, μετα το τέλος του αγώνα στην Τούμπα όπου η ομάδα του ηττήθηκε από τον ΠΑΟΚ με 3-2, μιλώντας την κάμερα της NOVA, είπε:

«Πληρώσαμε τα λάθη μας στο πρώτο δεκαπεντάλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου. Ήταν κάτι που είχαμε πει να προσέξουμε. Αυτό που θέλω να πω με σιγουριά είναι πως έγινε σήμερα αλλοίωση αποτελέσματος με τη φάση του 30ου λεπτού που δεν μας έδωσε πέναλτι και κόκκινη κάρτα.

Είχαμε ευκαιρία σε εκείνο το λεπτό να σκοράρουμε, βάλαμε και το γκολ με τον Καμαρά και θα ήταν ένα εντελώς διαφορετικό παιχνίδι. Υπάρχει πέναλτι και κόκκινη κάρτα. Είναι αλλοίωση το ξαναλέω με τον Κουλιεράκη να τραβάει και να ρίχνει τον Ματέο».