Πολλή δουλειά για τον Τσαμούρη στο Λαμία – ΠΑΟΚ, όλες οι αμφισβητούμενες φάσεις (vid)

Ο ΠΑΟΚ κέρδισε 1-0 στη Λαμία παρέμεινε αήττητος έπειτα από 12 αγωνιστικές με 11 νίκες και μία ισοπαλία και συνεχίζει να οδηγεί την κούρσα της Super League.

Το παιχνίδι πήρε άγρια ομορφιά και είχε πολλές αμφισβητούμενες φάσεις για τον διαιτητή Τσαμούρη. Στο 11ο λεπτό υπάρχει χέρι εντός περιοχής από τον Βιεϊρίνια σε σουτ του Επστάιν με τον ρέφερι από την ΕΠΣ Πειραιά να μην καταλογίζει πέναλτι.

Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Τσαμούρης έδειξε δεύτερη κίτρινη κάρτα και απέβαλλε τον Κάνιας για μαρκάρισμα στον Δημούτσο αφήνοντας τον ΠΑΟΚ με δέκα παίκτες από το 63′.

Στο 74′ ο Μπαράλες μάρκαρε με την σκάρα του παπουτσιού τον Πασχαλάκη, ο οποίος όπως κατέγραψε ο φακός της ΕΡΤ αποκόμισε τραύμα στα πλευρά του. Ο Τσαμούρης στη συγκεκριμένη φάση τιμώρησε τον φορ της Λαμίας με κίτρινη κάρτα.

Παρακάτω όλες οι αμφισβητούμενες φάσεις από το Λαμία – ΠΑΟΚ για να βγάλετε τα συμπεράσματά σας: